kalendarz

Tabela wyników

DATA ZAWODY LOKALIZACJA WYNIK
17.10-20.10 S1, Kos Island, klasyfikacja generalna GRE, Kos 8
20.10.2019 S1, Kos Island, etap 4 GRE, Kos 7
19.10.2019 S1, Kos Island, etap 3 GRE, Kos 11
18.10.2019 S1, Kos Island, etap 2 GRE, Kos 7
17.10.2019 S1, Kos Island, etap 1 GRE, Kos 5
28.09.2019 C1, Waelder Cup GER, Titisee-Neustadt dnf
07.04-22.09 Swiss Bike Cup, klasyfikacja generalna SUI 2
22.09.2019 C3, Swiss Bike Cup #7 SUI, Lugano 2
17.05-08.09 Puchar Świata, klasyfikacja generalna Europa & Ameryka 37
08.09.2019 CDM, Puchar Świata #7 USA, Snowshoe 34
06.09.2019 CDM, Puchar Świata #7, shorttrack USA, Snowshoe 24
01.09.2019 bk, Argovia Cup #7 SUI, Hägglingen 1
25.08.2019 C2, Argovia Cup #6 SUI, Langendorf 1
18.08.2019 HC, Swiss Bike Cup #6 SUI, Basel 9
11.08.2019 CDM, Puchar Świata #6 SUI, Lenzerheide 32
09.08.2019 CDM, Puchar Świata #6, shorttrack SUI, Lenzerheide 26
04.08.2019 CDM, Puchar Świata #5 ITA, Val di Sole 44
02.08.2019 CDM, Puchar Świata #5, shorttrack ITA, Val di Sole 27
28.07.2019 CC, Mistrzostwa Europy CZE, Brno 21
21.07.2019 NCh, Mistrzostwa Polski POL, Mrągowo 3
14.07.2019 CDM, Puchar Świata #4 FRA, Les Gets 48
12.07.2019 CDM, Puchar Świata #4, shorttrack FRA, Les Gets 29
07.07.2019 CDM, Puchar Świata #3 AND, Vallnord 42
05.07.2019 CDM, Puchar Świata #3, shorttrack AND, Vallnord 31
30.06.2019 C1, Swiss Bike Cup #5 SUI, Andermatt 9
16.06.2019 C1, Swiss Bike Cup #4 SUI, Leukerbad 5
09.06.2019 C1, Vulkan Race GER, Gedern 10
01.06.2019 HC, Trophy Maja Race POL, Jelenia Góra 15
26.05.2019 CDM, Puchar Świata #2 CZE, Nove Mesto na Morave 36
19.05.2019 CDM, Puchar Świata #1 GER, Albstadt 50
11.05.2019 C1, Swiss Bike Cup #3 SUI, Solothurn 8
14.04.2019 C1, Swiss Bike Cup #2 SUI, Buchs 9
07.04.2019 C1, Swiss Bike Cup #1 SUI, Rivera 5
31.03.2019 C1, Kamptal Klassik Trophy AUT, Langenlois 9
27.02-02.03 S2, Tashra Tour, klasyfikacja generalna TUR, Okurcalar 2
02.03.2019 S2, Tashra Tour, etap 4 TUR, Okurcalar 2
01.03.2019 S2, Tashra Tour, etap 3 TUR, Okurcalar 2
28.02.2019 S2, Tashra Tour, etap 2 TUR, Okurcalar 2
27.02.2019 S2, Tashra Tour, etap 1 TUR, Okurcalar 2
17.02.2019 C1, Salamina Epic #3 GRE, Salamina 4
12-15.02 S1, Salamina Epic #2, klasyfikacja generalna GRE, Salamina 5
15.02.2019 S1, Salamina Epic #2, etap 4 GRE, Salamina 5
14.02.2019 S1, Salamina Epic #2, etap 3 GRE, Salamina 6
13.02.2019 S1, Salamina Epic #2, etap 2 GRE, Salamina 5
12.02.2019 S1, Salamina Epic #2, etap 1 GRE, Salamina 6
07-10.02 S1, Salamina Epic #1, klasyfikacja generalna GRE, Salamina 6
10.02.2019 S1, Salamina Epic #1, etap 4 GRE, Salamina 6
09.02.2019 S1, Salamina Epic #1, etap 3 GRE, Salamina 6
08.02.2019 S1, Salamina Epic #1, etap 2 GRE, Salamina 6
07.02.2019 S1, Salamina Epic #1, etap 1 GRE, Salamina 8
24-27.01 S1, Snow Bike Festival, klasyfikacja generalna SUI, Gstaad 3
27.01.2019 S1, Snow Bike Festival, etap 4 SUI, Gstaad 3
26.01.2019 S1, Snow Bike Festival, etap 3 SUI, Gstaad 3
25.01.2019 S1, Snow Bike Festival, etap 2 SUI, Gstaad 4
24.01.2019 S1, Snow Bike Festival, etap 1 SUI, Gstaad 2