bio

 

IMIĘ I NAZWISKO: Paula Gorycka
DATA URODZENIA: 05.11.1990
MIEJSCE URODZENIA: Kraków
WAGA: 55-58 kg
WZROST: 173 cm
EDUKACJA: mgr fizjoterapii
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/gopaulago/
TWITTER: https://twitter.com/gopaulago
YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCUYJ71--YeXN913BM-BvFXQ
ULUBIONE TRASY: Nove Mesto, Val di Sole, Langendorf
SPORTOWY IDOL: Justyna Kowalczyk, Irina Kalentieva, Michael Phelps
TRENER: Andreas Kurmann
DRUŻYNA: Strüby-BiXS Team

 

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

 

2021

(elita):
3. miejsce - Mistrzostwa Polski XCO
3. miejsce - Mistrzostwa Polski XCC

 

2020

(elita):
1. miejsce - drugi etap (xcc) wyścigu w Grecji XCS
1. miejsce - Puchar Grecji XCO #1, #2 i #3

 

2019

(elita):
3. miejsce - Mistrzostwa Polski XCO
2. miejsce - Puchar Szwajcarii XCC #7
2. miejsce - Puchar Szwajcarii, klasyfikacja generalna

 

2018

(elita):
10. miejsce - Puchar Świata XCE (Graz)
3. miejsce - Puchar Szwajcarii XCO #4
3. miejsce - Puchar Szwajcarii XCO #6

 

2017

(elita):
1. miejsce - Akademickie Mistrzostwa Polski XCO
2. miejsce - Akademickie Mistrzostwa Polski XCT
3. miejsce - Puchar Szwajcarii XCO #5

 

2016

(elita):
1. miejsce - Puchar Polski XCO #4
2. miejsce - Puchar Hiszpanii XCO #1
3. miejsce - Puchar Węgier XCO #1

 

2015

(elita):
15. miejsce - Igrzyska Europejskie XCO
2. miejsce - Mistrzostwa Polski przełaj CX

 

2014

(elita):
12. miejsce - Puchar Świata XCE (Cairns)
1. miejsce - Mistrzostwa Polski przełaj CX

3. miejsce - Mistrzostwa Polski XCO
 

2013

(elita):
2. miejsce - Mistrzostwa Polski przełaj CX
2. miejsce - Mistrzostwa Polski wyścig drużynowy XCR
3. miejsce - Mistrzostwa Polski wyścig górski szosa
 

2012

(U23 / elita):
22. miejsce – Igrzyska Olimpijskie XCO (elita)
3. miejsce – Mistrzostwa Świata XCO
2. miejsce – Mistrzostwa Europy XCO
3. miejsce – Puchar Świata XCO (Nove Mesto)
5. miejsce – Puchar Świata XCO (Houffalize)
5. miejsce – Puchar Świata XCO (La Bresse)
1. miejsce – Mistrzostwa Polski XCO (elita)
1. miejsce – Mistrzostwa Polski XCO (U23)
1. miejsce – Mistrzostwa Polski jazda indywidualna na czas (U23)
2. miejsce – Mistrzostwa Polski jazda indywidualna na czas (elita)
2. miejsce – Mistrzostwa Polski jazda na czas parami (elita)
 

2011

(U23 / elita):
6. miejsce – Mistrzostwa Europy jazda indywidualna na czas
8. miejsce – Mistrzostwa Europy XCO
2. miejsce – Puchar Świata XCO (Pietermaritzburg)
3. miejsce – Puchar Świata XCO (Val di Sole)
1. miejsce – Mistrzostwa Polski XCO (U23)
3. miejsce – Mistrzostwa Polski jazda indywidualna na czas (U23)
 
2010
(U23 / elita):
3. miejsce – Mistrzostwa Świata XCO
6. miejsce – Mistrzostwa Europy XCO
5. miejsce – Puchar Świata XCO (Offenburg)
6. miejsce – Puchar Świata XCO (Houffalize)
1. miejsce – Mistrzostwa Polski wyścig górski szosa (U23)
1. miejsce – Mistrzostwa Polski wyścig ze startu wspólnego (U23)
2. miejsce – Mistrzostwa Polski XCO (U23)
2. miejsce – Mistrzostwa Polski wyścig górski szosa (elita)
 
2009
(U23 / elita):
7. miejsce – Mistrzostwa Świata XCO
9. miejsce – Mistrzostwa Europy XCO
3. miejsce – Puchar Świata XCO (Schladming)
2. miejsce – Mistrzostwa Polski wyścig drużynowy XCR
2. miejsce – Mistrzostwa Polski maraton XCM
 
2008
(juniorka):
5. miejsce – Mistrzostwa Świata XCO
1. miejsce – Mistrzostwa Polski XCO
1. miejsce – Mistrzostwa Polski wyścig górski szosa